Харків, вул. Жон Мироносиць, 11

Музей працює в обмеженому режимі

ПІКАССО: ПЕРІОДИ ГЕНІАЛЬНОСТІ

ПІКАССО: ПЕРІОДИ ГЕНІАЛЬНОСТІ

Історія мистецтва знає не так вже багато майстрів, які за життя були визнані класиками. У XX ст. це, безумовно, Пабло Пікассо (1881-1973), творча кар'єра якого вважається однією з найтриваліших. Вона складає майже 80 років, тому не дивно, що за цей час художник тяжів до експериментів – від класицизму і натуралізму до кубізму і сюрреалізму.

Харківський художній музей спільно з Музеєм Українського живопису (м. Дніпро) запрошують на унікальний вернісаж «Пікассо: періоди геніальності». Експозиція складається з 27 естампів художника та відеоарту. Майже кожне десятиріччя художник починав творити в абсолютно іншій манері, пластиці та колористиці. Діджитал-виставка охоплює всі періоди творчості геніального Пікассо. Найбільш яскраві тематичні та сюжетні лінії експресивно представлено за допомогою відео та музики. Поєднання в музейній експозиції гравюр Пікассо та сучасного відеоарту не залишать байдужими відвідувачів!

Вхідний квиток на виставку:

Будні 150 / 75* грн
Вихідні 200 / 100* грн

*Для школярів, студентів, пенсіонерів

Екскурсії виставкою проводитимуться виключно за попереднім записом. П`ятниця о 15:00, субота о 14:00. Вартість екскурсії – 50 грн з особи.

В умовах карантину екскурсійна группа може налічувати не більше 8 осіб.

Пікассо. Жінка, що лежить

Ліногравюри Пікассо. 1959