Юридична інформація 1

На виконання Постанови КМУ від 16.12.2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов КМУ від 1 серпня 2013 року № 631 і від 11 жовтня 2016 року № 710, з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів закупівлі, ОКЗ «Харківський художній музей» оприлюднює на власному веб -сайті  обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – постачання теплової енергії.

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про природні монополії», до сфери діяльності природних монополій віднесено, зокрема, транспортування теплової енергії.

Відповідно до реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання та централізованого водопостачання та водовідведення щодо транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, розміщених на офіційному сайті НКРЕКП станом на 31.12.20 р. Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» (код ЄДРПОУ 31557119, м. Харків, вул. Мефодіївська буд.11, 61037) значиться під номером 68. Відповідно зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.11.20 р., розміщеного на офіційному сайті Антимонопольного комітету України, щодо транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» значиться під номером 190.

Відповідно до частини 1 статті 40 Закону Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. У зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин на постачання теплової енергії, яка може бути надана тільки певним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи (п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону) прийнято рішення про проведення закупівлі із застосуванням переговорної процедури з Комунальним підприємством «Харківські теплові мережі».

Закупівля теплової енергії буде здійснюватися згідно тарифів, встановлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, складовою частиною яких, у тому числі, є транспортування теплової енергії. На момент проведення процедури закупівлі тариф за теплову енергію для бюджетних установ за 1 Гкал становить 1642,92 грн. з ПДВ.

У зв’язку із вище наведеним у ОКЗ «Харківський художній музей» виникає необхідність придбання теплової енергії за переговорною процедурою закупівлі на 2021 рік у Комунального підприємства «Харківські теплові мережі».

Учасник - КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

Предмет закупівлі:  постачання теплової енергії код згідно ДК 021:2015 09320000-8 - пара, гаряча вода та пов’язана продукція.

Період постачання теплової енергії –  з  01.01.2021 р. по 31.12.2021 року.

Обсяг закупівлі – 350.00 Гкал.

Сума закупівлі -   575 022,00 грн. з ПДВ.

Місце надання послуг: 61002, Україна Харківська область м. Харків вул. Жон Мироносиць 9,11.