Харківський художній музей тимчасово закрито: заборона масових заходів через воєнний стан

Харківський художній музей тимчасово закрито. На виконання Протоколу №3 засідання Радиоборони Харківської області від 28.03.2023 та листа № 05-24/508 від 18.04.2023 Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації про заборону масових заходів в приміщеннях театрів, концертних установ, філармоній, клубів, музеїв та бібліотек незалежно від форми власності в умовах воєнного стану, музей зачиняє виставку творів В. Ковтуна "Там, де ми є".

Тільки нещодавно було відкрито виставку творів відомого художника В. Ковтуна "Там, де ми є", проте наразі вона зачинена. Незважаючи на розчарування, вирішення про зачинення прийнято в інтересах безпеки відвідувачів та співробітників музею.

Відзначаємо важливість дотримання правил безпеки в такі складні часи та закликаємо всіх слідкувати за оновленнями та залишатися з нами на зв'язку. Ми віримо в силу мистецтва, яке об'єднує нас, та сподіваємося на швидке відновлення роботи музею, коли це буде безпечно.

Дирекція музею