VJ KIDIK - український віджей, особисті проєкти та сетапи

Що ви знаєте про віджеїв? Ми небагато, тому запросили VJ KIDIK розповісти інсайти про те, як виглядає робота VJ, і навіть більше – про цілі віджейські асоціації.

Віджей – людина, що створює відеомікс шляхом монтажу коротких відеофрагментів у реальному часі. Ця людина повинна добре відчувати музику, володіти художнім смаком і водночас уміти представляти музику у вигляді візуальних образів.
На зустрічі з VJ KIDIK ми більше дізнаємося про його проєкти, про те, як працює цей напрямок, та дізнаємося про поради, проєктори та сетапи, які використовуються для проєктів.
Гурін Юрій (псевдонім VJ Kidik),
Кам’янець-Подільський, Україна

Проєкт організований медіалабораторією Gwara Lab за інформаційної підтримки Gwara Media, Харківського Художнього Музею, креативного хабу 1898