Міжнародний день музеїв: привітання від директорки ХХМ

Шановні колеги-музейники і друзі музеїв!

Сьогодні світова спільнота зберігачів світової історії та культури відзначає Міжнародний день музеїв!

Причетність до цього музейного братства викликає гордість і з особливою силою надає усвідомлення важливості гуманістичної місії музеїв.

За останні роки музеї України в своїй практичній діяльності стрімко засвоюють нові технології експонування і комунікацій, створюють нові амбітні проєкти, активно виходять на міжнародний рівень...

Як би не ця проклятуща війна!

Підступна агресія рф в Україні порушила майже всі наші мрії і плани в експозиційно-виставковій,науковій, популяризаційній роботі. Головною задачею музейних працівників постало збереження того найціннішого надбання, що створювалось століттями. Музейники самовіддано рятують свої колекції,  проте намагаються виконувати й традиційні форми роботи.

Музейний фронт тримається!

Шановні хранителі музейних цінностей, духовних і душевних сил вам, здоров’я, незламності і віри в ПЕРЕМОГУ!

Низький уклін нашим героям-захисникам!

Щира вдячність волонтерам і донаторам!

Ви — наші Почесні музейники!

Валентина Мизгіна

Директорка Харківського художнього музею, заслужена працівницяя культури України