Презентація подарунків харківських художників Донецькому оласному художньому музею

16 грудня 2021 відбулась презентація подарунків харківських художників Донецькому оласному художньому музею, які відгукнулись на заклик директорки ХХМ Валентини Мизгіної.

Разом Донецькому музею подаровано 128 творів. Меценатами стали: Кириченко Ольга, Савченко Костянтин, Алієв Відаді, Олексієнко Євген, Лисенко Олександр, Антонова-Гонтарова Лариса, Лазаренко Олег, Александрова Ірина, Абраменко Лариса, Вилуск Олена, Єгоров Євген, Качина Валентина, Качин Сергій, Теліман Христина, Охріменко Тетяна, Ковтун Віктор, Зеленченко Тетяна, Смородін Олександр, Яхін Ільдан, Шеховцов Олександр, Попов Михайло, Мироненко Надія, Грічанок Сергій, Толстухін Артем, Старченко В’ячеслав, Павлюкевич Ганна, Осадча Марія, Шевченко Вікторія, Ігуменцева-Тесленко Наталія, Дешко Лариса, Рубаненко Людмила, Мизгіна Валентина, Вербук Ніна, Ганоцький Василь, Чурсін Віктор, Чурсін Олександр, Чурсіна Віра, Сідельова Ірина, Мінін Роман, Соловйова Жанетта.

Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик. Всі твори передано Донецькому оласному художньому музею. Сподіваємося на те, що наша акція стане прикладом для інших музеїв та Спілки художників України.