Пам’яті художника. Сергій Хангалдян

11 липня 2023 року відійшов у засвіти талановитий художник Сергій Хангалдян. Він належав до молодого харківського андеграунду 1980х-90х років, представники якого шукали власні творчі шляхи в посттоталітарному суспільстві. Сергій був частим гостем Харківського художнього музею, тут він знаходив неформальне коло спілкування, тут познайомився зі своєю майбутньою дружиною, яка нині працює у ХХМ.

Сергій Хангалдян

На музейній виставці 1987 року була представлена його робота «І в темряві є вісь», присвячена землетрусу в Єревані. Ці слова могли би стати девізом його творчості. Дмитро Кузниченко, колишній харків'янин, нині австралійський художник, друг Сергія, надав для цієї публікації одну з характерних його робіт, яка називається "Вершниця". Вочевидь, попереду пошуки та показ картин митця, чий непростий життєвий шлях, емоційно-чуттєва напруженість і майстерність подарують глядачам яскраві враження: мистецтво завжди є зв'язком між людьми через час і простір.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким Сергія. Світла пам'ять його неординарній особистості, мир душі художника.

Колектив ХХМ