Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі

• Початок: 24.01.2022 13:00

Підстава: на виконання Постанови КМУ від 16.12.2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов КМУ від 1 серпня 2013 року № 631 і від 11 жовтня 2016 року № 710, з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів закупівлі, ОКЗ «Харківський художній музей» оприлюднює на власному веб -сайті обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Найменування: ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ"

61002, Україна, Харківська обл., м. Харків, вул. Жон Мироносиць,11, код ЄДРПОУ 02225826

Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі: постачання теплової енергії код згідно ДК 021:2015 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» (далі -Закупвіля).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-24-005917-b.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2022 рік

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Правил користування тепловою енергією, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж та інших нормативних документів, що регулюють відносини сторін з приводу постачання теплової енергії.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 583 242,49 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі”, обрано метод розрахунку очікуваної вартості товару/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів:

Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою:

ОВрег = V * Цтар,

де: ОВрег - очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V - кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар - ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Закупівля теплової енергії буде здійснюватися згідно тарифів, встановлених рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води КП «Харківські теплові мережі» № 1050 від 30.12.2021 року – для потреб бюджетних установ – 3 492,47 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).  З урахуванням планового обсягу постачання теплової енергії на січень-квітень 2022 рр. – 167 Гкал, ціна пропозиції учасника переговорної процедури становить - 583 242,49 грн. з ПДВ ( 583 242,49 = 167*3 492,47).

Дата розміщення – 24.01.2022 р.