Миру й щастя нам всім!

Мої дорогі, мої любі колеги!

Вас всіх — тих, хто в Харкові, тих, хто в інших містах України тих, хто за її межами — щиро вітаю з Новим роком!
Миру й щастя нам всім!

Музейна ялинка серед безладу ремонтів цього року стала сюрпризом для нашого (зараз зовсім маленького) колективу: ввечері її не було, а вранці вона вже зустрічала музейників, які мали можливість обрати будь-яку іграшку з коробки та прикрасити ялинку. Всі посміхалися!... Ми з вами ще будемо посміхатися разом, співати, ставити наші чудернацькі новорічні вистави... а головне — разом працювати у нашому такому улюбленому, такому рідному музеї!

Я з почуттям глибокої поваги й вдячності, з найкращими побажаннями поздоровляю всіх друзів музею й численних волонтерів та спонсорів, завдяки яким у нас відбувається капітальний ремонт пошкоджених російським агресором дахів і вікон й здійснюється чимало інших добрих справ.

Всі ми разом привітаємо наших героїв-захисників, завдяки їх самовідданій стійкості ми ВІРИМО в ПЕРЕМОГУ і МИР!
Янголів-охоронців вам в наступному році! І завжди!

З повагою,
директорка Харківського художнього музею