Харків, вул. Жон Мироносиць, 11

Музей працює в обмеженому режимі

Благодійний NFT аукціон

Благодійний NFT аукціон

Binance та Харківський художній музей оголошують про запуск ексклюзивної NFT-колекції на маркетплейсі Binance NFT
Тепер за допомогою сучасних технологій мистецькі твори XIX сторіччя побачить весь світ

Київ, 13 жовтня 2022 р. - Binance NFT, NFT-маркетплейс Binance, від провідної світової криптобіржі та блокчейн-екосистеми, сьогодні оголосив про запуск NFT-колекції від Харківського художнього музею. Насьогодні фонди му­зею нараховують близько 25 тисяч експонатів за­хідноєвропейського, українського живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового (зокрема східного) мистецтва XV–XXІ сторіч.

У рамках запуску NFT-колекції “Мистецтво без кордонів” на Binance NFT, Харківський художній музей, що є одним з найстаріших і найцінніших за складом мистецьких зібрань музеїв в Україні, виставить на аукціон 15 творів з колекції. У коллекції будуть представлені твори Альбрехта Дюрера, Георга Якоба Йоганна ван Оса, Івана Айвазовського, Сімона де Влігера та інших митців.

Усі роботи будуть розділені на 3 категорії:
⦁ Gold - включає 5 робіт, стартова вартість складає $1 000 BUSD
⦁ Silver - включає 5 робіт, стартова вартість складає $750 BUSD
⦁ Bronze - включає 5 робіт, стартова вартість складає $500 BUSD
“Сьогодні ми стираємо кордони і переходимо в цифрову епоху. За допомогою NFT технологій колекція Харківського художнього музею може бути виставлена у будь-якій точці реального або цифрового світу. Шедеври, які музей оберігав всю свою історію, зможуть допомогти його розвитку в такий непростий час”, - сказав CEO Honcharov Agency Олександр Гончаров.

“Збереження культурної спадщини - це важливе та відповідальне завдання, особливо в такі непрості для країни часи. Разом із Харківським художнім музеєм ми представимо NFT-колекцію, яка покликана поєднати технологію Web3 та мистецтво, яке так дбайливо зберігає музей. Ми сподіваємося, що цей проєкт приверне увагу поціновувачів мистецтва і допоможе музею підтримувати роботу”, - сказав генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хом'яков.

Переможці аукціону також отримають відео з подякою за придбану копію від одного з культурних діячів. Усі кошти виручені з аукціону, будуть направлені на операційну діяльність музею для відновлення роботи, а також збереження робочих місць.


Про Маркетплейс Binance NFT

Binance NFT є однією з найбільш швидкозростаючих NFT-платформ у світі. Всього трохи більше ніж за місяць після свого релізу, Binance NFT згенерувала $25 млн доларів США, від продажів понад 300 000 Mystery Boxes і залучила понад 400 авторів по всьому світу. Загалом з моменту запуску на маркетплейсі Binance NFT було продано понад 1 мільйон Mystery Boxes, що принесли понад 40 мільйонів BUSD.

Маркетплейс Binance NFT пропонує відкритий майданчик для художників, творців, ентузіастів криптовалют, колекціонерів NFT і шанувальників творчості по всьому світу з найкращою ліквідністю та мінімальними комісіями. Binance NFT, що складається з двох частин: преміальних подій і торгового ринку, містить цінні предмети колекціонування та доступний торговий майданчик для всіх своїх користувачів.

Про Харківський художній музей

Колекція Харківського художнього музею - одне з найстаріших і найцінніших за складом мистецьких зібрань в Україні. Історія унікальної збірки музею веде свій початок від 1805 року – часу придбання Харківським університетом 2477 графічних аркушів західноєвропейських майстрів. У цю колекцію входили твори видат­них художників XVI–XVIII ст.: А.Дюрера, Х.Гольціуса, Л.Джордано, П.Брейгеля Старшого, А.ван Дейка, Ф.Буше та інші. У фондах відділу народного мистецтва Слобожанщини нині зберігаються рідкісні зразки вишивки, кераміки, різьблення по дереву, народного живопису, витинанки, лозоплетіння, соломоплетіння, виробів з бісеру.