Арт-проєкт «Натхнення»

Концерт «Доброго настрою!»

Пролетіли два роки з травня 2021 року. Тоді в Харківському художньому музеї відбувся П’ятий ювілейний Відкритий фестиваль-конкурс "Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!" Лауреатам-виконавцям та викладачам, по традиції, крім медалей та дипломів, вручали почесні Запрошення на участь в концерті Арт-проєкту "Натхнення", що входить до програми Європейської акції "Ніч музеїв".

"П’ять фестивалів-конкурсів 'Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!' стали величезною підтримкою та імпульсом для багатьох її учасників. І ми, члени журі та оргкомітет, пишаємося подальшими успіхами всіх, хто взяв у них участь!" – написав в своєму листі-зверненні до заходу Володимир Юрійович Соляников, голова журі конкурсу, заслужений артист України.

"Незважаючи на воєнну ситуацію, в цьому році ми вирішили взяти участь у Європейській акції 'Ніч музеїв' та створити концерт (за відеозаписами). Запросили лауреатів попередніх наших конкурсів: Крохмаля Іллю (ІІ конкурс, 2017 рік), Степенко Марію та Дьоміну Маргариту (ІІІ конкурс, 2018 рік), Тімохіна Дмитра (V конкурс, 2021 рік). Вони зараз активно концертують в Україні та за її межами" – розповіла Олена Гончарова, авторка проєкту.

"Дуже приємно, що в програмі 'Ніч музеїв' представлено концерт 'Доброго настрою!' для працівників музею та наших шанувальників. Радіємо послухати виконавців, які колись брали участь та проявили свій талант у Відкритому фестивалі-конкурсі 'Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!'. Музичне відео конкурсу 2019 року в концертній залі Харківського художнього музею обігріє наші душі."

Мистецтво всім дарує радість,
Проводим гарно з ним ми час.
І фестивальні виконавці
Зіграють музику для вас.
В концерті різні музиканти,
В репертуарі різнобарвʼя.
Сузірʼя музики талантів
Вам подарують добрий настрій.

Ольга Криворукова

Ілля Крохмаль /баян/ А. Аstier "La tempete" /Буря/

Харківська дитяча музична школа №15 імені В.А. Моцарта

Викладач Людмила Кущ