Арт-проєкт «Натхнення». Концерт «З музикою в серці»

У цей непростий час митці України творчими показами, різноманітними виступами, яскравими здобутками підтримують рідну Батьківщину.

Арт-проєкт «Натхнення» Харківського художнього музею представляє концерт «З музикою в серці» до Дня Харкова та 32-річчя Незалежності України. В концерті «З музикою в серці» пропонуємо чотири творчі роботи наших харківських авторів.

Борис Севастьянов в цьому році написав до ХІ Всеукраїнського конкурсу виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича пісню «Це – Харків» на слова Василя Рябка. В відео-матеріалі зможете побачити улюблені куточки нашого міста та відчути яскраві емоції. Пісню виконує автор Борис Севастьянов.

Зовсім нова пісня «Сіверський Донець» (Marinita) Марини Захарової на слова Бориса Захарова звучить у виконанні Дінари Захарової (вокал) у супроводі: Marinita – рояль, Інбар Ельнатан – етнічна флейта, гітара, Юсеф Джах-Джах – флейта, Лукаш Овчинніков – контрабас, Орхан Агайбелі – перкусія. Кліп до цієї пісні створили Євген Астаф’єв – запис, мастеринг Студія Jazovia.pl. Режисер – Анна Захарова. Воєнна хроніка – Ігор Захаренко. Позитивні емоції надихають: красуня Дінара, живі картини природи, річка Сіверський Донець та, безумовно, зворушливі посмішки наших захисників…

Ольга Криворукова, авторка тексту та музики пісні «Я намалюю птаха». Популярність та любов до цієї пісні розлетілася одразу після першого показу в цьому році в нашому проєкті до Дня захисту дітей! Пропонуємо подивитися та послухати твір в новій редакції та оновленому складі. Фортепіано - Олена Воропаєва; вокал Марина Захарова (Marinita), Міріам Захарова, Дінара Захарова, Світлана Мельник, Еліна Мельник, Олена Воропаєва, Євгенія Литвиненко, Ольга Криворукова. Аранжування - Олена Воропаєва. Об’єдналися та долучилися до проєкту харківські виконавиці, де які з них зараз перебувають в Польщі, Німеччині, Італії. В кліпі діти проговорили слова "я намалюю птаха" на мові: Федір (українська), Домінік (англійська), Артемій (німецька), Юлія (французька), Бо Рам (корейська), Еден (іврит), Ксенія (італійська), Степан (болгарська), Дінара (португальська), Ганна (словацька), Давід (іврит), Євгенія (чеська), Даша (норвезька), Мохамед та Насер (киримли), Лев та Анастасія (польська).

Володимир Соляников, заслужений артист України, голова журі Відкритого фестивалю-конкурсу «Мистецтво - це ми, мистецтво - це світ!», що відбувався в Харківському художньому музеї. Саме в концертній залі музею 2019 року було зроблено відеозапис Української рапсодії №4 «Слобожанська» у блискучому виконанні автора.

«Бажаю всім гарного настрою! Разом ми сила!»

Авторка проєкту Олена Гончарова

«Вітаю всіх учасників проєкту та шанувальників Харківського художнього музею з Днем Харкова та Днем Незалежності! Щиро дякую за підтримку нашого рідного Харківського художнього музею!!»

Кураторка проєкту Ірина Сідельова

"Це - Харків!"
Слова - Василь Рябко, музика - Борис Севастьянов
Співає Борис Севастьянов
Технічне та музичне редагування - Дарина Старовойтова
Автори відео: Vitaliy Shulga (Shulga Promo)
Kirill Neiezhmakov Timelapse & Hyperlapse

"Сіверський Донець"
Музика - Marinita (Марина Захарова), слова – Борис Захаров
Дінара Захарова - вокал
Marinita – рояль
Інбар Ельнатан – етнічна флейта, гітара
Юсеф Джах-Джах – флейта
Лукаш Овчинніков – контрабас
Орхан Агайбелі – перкусія
Євген Астаф’єв – запис, мастеринг
Студія Jazovia.pl
Режисер – Анна Захарова
Воєнна хроніка – Ігор Захаренко

"Я намалюю птаха"
Авторка тексту та музики - Ольга Криворукова.
Аранжування - Олена Воропаєва.
Виконавці:
Фортепіано - Олена Воропаєва;
Вокал - Марина Захарова (Marinita), Міріам Захарова, Дінара Захарова, Світлана
Мельник, Еліна Мельник, Олена Воропаєва, Євгенія Литвиненко, Ольга Криворукова.
В кліпі приймали участь - Дарина Пінчук (танок), Федір Хонін, Михайло Власенко,
Євгенія Литвиненко, Дінара Захарова.
Давід (іврит), Євгенія (чеська), Даша (норвезька), Мохамед та Насер ( киримли), Лев та
Анастасія (польська).

Володимир Соляников Українська рапсодія №4 «Слобожанська»

Виконує Володимир Соляников (фортепіано)