Арт-проєкт «Натхнення». Концерт

Арт-проєкт «Натхнення». Концерт "Від душі..."

«Біля 15 років Харківський художній музей проводить різні заходи в день Святого Валентна. Для закоханих вхід в музей безкоштовний – при вході до музею відвідувачів просять засвідчити своє кохання поцілунком. На касі закохані отримують пам’ятний квиток з побажаннями від директорки Харківського художнього музею Валентини Мизгіної.

Ще одна ознака цього свята - щорічна екскурсія «Музейні історії кохання» від завідувачки відділом Ольги Денисенко. Ця колекція історій поповнюється новими фактами, що зацікавлює глядачів. Обов’язково в одному із залів на відвідувачів очікує майстер - клас з орігамі, де бажаючі зможуть опанувати виготовлення подарунка з символікою свята.

Заключним акордом програми Дня Святого Валентина є святковий концерт».

Ірина Сідельова, завідувачка відділу науково – освітньої роботи Харківського художнього музею, кураторка Арт проєкту «Натхнення»

«Два тижні до весни…!! Не будемо порушувати традиці!! Для шановних відвідувачів художнього музею та шанувальників нашого проєкту до Дня Святого Валентина пропонуємо відео - концерт «Від душі…». Всі учасники - виконавці представляють родинні творчі об’єднання: початківці в мистецтві, професійні музиканти, композитори з України і не тільки: - брат з сестрою Ілія та Марія Штикер, учні «Харківського ліцею мистецтв №133»; - Світлана Мельник, професійна солістка - вокалістка з дочкою Еліною; - Марина Захарова (Марініта), етно-джазова співачка, піаністка, композитор з дочкою Дінарою; - Ольга Криворукова, кандидат мистецтвознавства, викладач у школі та дитячому садку з дочкою Євгенією; - Алеся Цибух, піаністка, викладач, композитор з дочкою Кристиною; - Ференц Бернат, гітарист-виконавець, викладач, композитор з сином Аттілом та коханою Вікторією (Угорщина); - подружжя Наталія Костенко (домра) та Сергій Нєвєров (баян), музиканти-виконавці, викладачі, керівники колективів; - Володимир Доценко , гітарист-виконавець, професор, заслужений артист України з дочкою Ольгою, піаністкою; - Ірина Горобець, піаністка, викладач з сином Васильом Крамаренком, викладач, концертмейстер ХНУМ імені І.П. Котляревського.»

Олена Гончарова, авторка проєкту

Любов - це основа життя на Землі,
Дива вона завжди дарує.
Живе вона в кожній музичній сімї,
По нотах прекрасних мандрує.
Любов між батьками, подружжям, дітьми -
Початок прекрасних дуетів.
І з цим подарунком до свята зими
Зіграють тандеми в концерті.

"Ти до мене не ходи"
українська народна пісня
Виконує сімейний дует акордеоністів
Марія Штикер та Ілія Штикер
Викладач Євенко Галина Олексіївна

"Санта Лючія"
італійська народна пісня
Елiна Мельник - флейта
Свiтлана Мельник – фортепіано

Лео Деліб "Bon jour, Suzon!"
Дінара Захарова - вокал
Марина Захарова – концертмейстер

Берт Кемпферт "Strangers in the night"
("Незнайомці вночі")