«Харків – місто добрих надій»

• Початок: 28.09.2019 00:00
  • Кінець: 29.09.2019 00:00
  • Теги: конкурси

Харківська обласна філармонія, Харківський художній музей, Харківська дитяча музична школа № 12 ім. К.І. Шульженко оголошують про проведення ХІV фестивалю дитячої творчості «Харків – місто добрих надій» за темою «Мальована поезія Сергія Жадана».

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів незалежно від їхнього типу, форми власності та підпорядкування.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

1. ХУДОЖНЄ СЛОВО

2. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Заявки на участь у фестивалі необхідно надати до 01.02.2017 р.

Увага! Термін подачі заявок продовжено до 4.02.2017 р.

Заявки учасників у номінації «Образотворче мистецтво» подаються до Харківського художнього музею за адресою: м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 11, каб №5. Тел. для довідок: (057) 706-33-94 (з 10-00 до 16-00 год., крім вівторка). Педагогам обов’язково разом з роботами подати список (заявку) на учасників свого класу в друкованому вигляді українською мовою.

Положення про фестиваль, критерії аналізу творчих робіт та критерії оцінки читців можна завантажити тут.

Також можна завантажити дитячі вірші Сергія Жадана, які були передані автором спеціально до фестивалю.

Загалом у художньому конкурсі взяли участь близко чотирьохсот дітей, всі подані роботи було представлено на виставці. Нагородження дипломантів та учасників відбулось у музеї протягом 3-5 березня, а 15 березня у залі Харківської обласної філармонії пройшло урочисте нагородження лауреатів.