Відеолекторій «Музика для душі і серця»

Довгі роки доцент Харківського політехнічного університету Едуард Чайка збирав унікальну колекцію – фонотеку кращих світових виконавців класичної музики. Зараз колекція Е.Г.Чайки – одна з кращих в Харкові і він щедро ділиться нею з поціновувачами музичного мистецтва.

До уваги слухачів відеолекторію «Музика для душі і серця»!

З жовтня 2020 планується відновлення роботи відеолекторію за програмою існуючого абонементу
(діє абонемент, придбаний на перше півріччя 2020 року)

Важливо! У зв’язку з обмеженнями щодо проведення масових заходів зустрічі будуть проводитись у 2 зміни: о 12:00 та 14:00.

Прохання до власників абонементу обов’язково заздалегідь повідомити про обраний час за тел. музею: (057) 706-33-94

Програма відеолекторію на перше півріччя 2020 року:

24.01 2020

Андре Ріє. Новорічний концерт з Сіднея, 2019

Король вальсу Андре Ріє представляє свій новорічний концерт, записаний у знаменитій ратуші Сіднея (Австралія). Чарівний вечір музики і танцю за участю сопрано світового класу, платинових тенорів і безліч сюрпризів. Прозвучить класична і народна музика.

21.02.2020

Великий ювілейний концерт Олександри Пахмутової, 2019

О.М. Пахмутова  справжня легенда, народна артистка, одна з найулюбленіших і талановитіших композиторів нашого часу. Ювілей О.М.Пахмутової – гарний привід згадати й проспівати улюблені пісні улюбленого композитора.

Й.С. Бах. Страсті за Матвієм, диригент Карл Ріхтер, 1971

Пристрасті (страждання)  вокально-драматичний твір, присвячений подіям Страсного тижня, заснований на євангельських текстах. Один із найбільш масштабних творів Баха. Одним з найталановитіших виконавців і інтерпретаторів «Страстей за Матвієм» був Карл Ріхтер, німецький диригент і органіст. Для його інтерпретацій характерна експресія, пов'язана з романтичною традицією.

17.04.2020

Жорж Бізе. Фільм-опера «Кармен», 1984

Французько-італійський драматичний фільм режисера Франческо Розі, адаптація однойменної опери Жоржа Бізе. Головну роль виконала Хулія Мігенес, в ролі Хозе  Пласідо Домінго, Еськамільо  Руджеро Раймонді, дир. Лорін Маазель. Зйомки фільму проходили в Андалузії, Розі постарався максимально точно відтворити Севілью 1875-1876 років.

15.05.2020

Джакомо Пуччіні. Опера «Турандот», Метрополітен-опера, 2016

Розкішна постановка Франко Дзеффіреллі  «Турандот». Написана Джакомо Пуччіні за мотивами китайської казки Карло Гоцці «Принцеса Турандот», ця опера  одна з найпопулярніших вистав музичної сцени. У головних ролях  Ніна Стем, Марко Берті, Аніта Хартінг, Алекс Цимбалюк.

19.06.2020

Концерт у літню ніч з палацу Шенбрунн (Відень), Диригент Зубін Мета, 2015

Вечір популярної симфонічної музики. Прозвучить музика Ніельсона, Гріга, Сібеліуса, Ріхарда і Йоганна Штрауса. І все це відбувається у прекрасному парку Шенбрунн.

Початок – о 14:00

Тривалість кожної зустрічі – близько 1,5 години.

Вхід – за абонементом (60 грн.) або за музейним квитком (20 грн/зустріч)
Адреса: вул. Жон Мироносиць, 9 (виставкова зала Харківського художнього музею)
Телефон для довідок: (057) 706-33-94