Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава: на виконання Постанови КМУ від 16.12.2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов КМУ від 1 серпня 2013 року № 631 і від 11 жовтня 2016 року № 710, з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів закупівлі, ОКЗ «Харківський художній музей» оприлюднює на власному веб -сайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,очікуваної вартості предмета закупівлі.

Найменування: ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ"

61002, Україна, Харківська обл., м. Харків, вул. Жон Мироносиць,11, код ЄДРПОУ 02225826

Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі:Послуги з розподілу електричної енергії код за ДК 021:2015 - 65310000-9 розподіл електричної енергії.»  (далі по тексту – послуги).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-26-010138-a

Вид процедури: Закупівля без використання електронної системи

Пп.5 п.13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторису на 2024 рік
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог Кодексу системи передачі та Кодексу систем розподілу за об’єктом/ об’єктами Замовника та інших нормативних документів, що регулюють відносини сторін з приводу надання послуг з розподілу електричної енергії. Замовник належить до групи Б площадок вимірювання (без АСКОЕ). (2 клас напруги).

Місце надання послуг: 61002, Україна Харківська область, м. Харків вул. Жон Мироносиць 9,11;  62013, Україна, Харківська область, Богодухівський район, селище Пархомівка, вул. Конторська 2.

Строк (термін) надання послуг з розподілу електричної енергії на період з 01.12.2023 року по 31.12.2023 року.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання електричної енергії. За одиницю виміру кількості електричної енергії приймається кВт*год. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та власних потреб об’єктів замовника, та враховуючи обсяги споживання переднього календарного року становить -  3 481 кВт*год.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 7 029,39 грн. (сім тисяч двадцять дев’ять гривень 39 коп.) з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі”, обрано метод розрахунку очікуваної вартості товару/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів:

Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою:

ОВрег = V * Цтар,

де: ОВрег - очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V - кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар - ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Закупівля послуги з розподілу електричної енергії буде здійснюватися згідно тарифів, встановлених постановою НКРЕКП від 23.05.2023 № 928 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 21 грудня 2022 року № 1810» на період з 1 липня 2023 року по 31 грудня 2023 року (включно): 2 клас напруги - 1 682,80 грн/МВт*год (без ПДВ), тобто  за 1 кВт*год - 1,6828 грн. без ПДВ.

Відповідно до власних потреб об’єктів замовника та згідно кошторису на 2023 рік додатковий плановий обсяг електричної енергії для Замовника на грудень 2023 року становить – 3 481 кВт*год.

З урахуванням вищевказаної формули, очікувана вартість предмета закупівлі на Послуги з розподілу електричної енергії на грудень 2023 року  становить:

(3481 *1,6828) * 1,2 (ПДВ) = 7029,39 грн.