Вітання зі святом!
01 липня 2020, 19:30

Вельмишановного Іллю Яковича Лучковського, доктора технічних наук, професора, дійсного члена Академії будівництва України, лауреата премії ім. М.С.Буднікова Академії будівництва України, заслуженого діяча науки і техніки України, сердечно вітаємо з професійним святом — Днем архітектора! Він, будучи неабияким вченим у галузі архітектури, є людиною безкорисливою, нескінченно відданою мистецтву. Він створив унікальну музейну колекцію мистецтва ХХ століття.

Співробітники Харківського художнього музею і всі наші відвідувачі в захваті від можливості бачити і вивчати створену ним колекцію і відчувати справжню радість від усвідомлення того, що благородство не зникло на нашій землі.

Всім колективом Харківського художнього музею ми бажаємо Іллі Яковичу доброго здоров'я, сил, бадьорості духу. Всі, хто знає і поважає діяльність Іллі Яковича, приєднуйтесь до нас!