вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Відбувся концерт камерної музики для гобоя
Відбувся концерт камерної музики для гобоя
Відбувся концерт камерної музики для гобоя
29 грудня 2015, 13:52

28.12.2015 відбувся концерт камерної музики для гобоя (ансамблі), який завершив програму концертів Грудневих музичних вечорів в Харківському художньому музеї.

Вперше в Харкові проводиться цикл концертів музикантів - виконавців на дерев'яному музичному духовому інструменті гобої.

Після першого концерту «Звучить музика в стилі бароко», другого - «Від класики до романтики», третього - «Мелодії пам'яті» ми ще раз поринули в надзвичайне за красою звучання музичного інструменту гобой у четвертому концерті за участю ансамблів.

Камерна музика в дуетах і тріо гобоїв прозвучала у виконанні студентів та учнів старшого викладача Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Курилко Тетяни Олександрівни. Вкотре продемонстрували у своїх виступах інтелігентність, вишуканість і витонченість: Бершак Дар’я, Бондар Віра, Кадацька Єва, Булгаков В'ячеслав, Семелінський Тимур, Сомова Дар’я, Сухіна Єлизавета, Широков Руслан. Безумовно, окрасою концерту було виконання останнього твору «Різдвяна», написаний для трьох гобоїв і фагота, партію якого виконала Шинкаренко Ксенія, також студентка Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. У прграмі були виконані твори Й.С.Баха, Ф.Генделя, Т.Альбіоні, А.Марчелло та інших.

            У декількох ансамблевих творах партію фортепіано виконала прекрасний музикант Суздальцева Людмила Миколаївна.

З великим натхненням прочитала вірш Шитоха Алла Геннадіївна, викладач ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», написаний до цього концерту Ольгою Криворуковою, кандидатом мистецтвознавства.

Концерт провела: Алла Шитоха

Куратор проекту: Ірина Сідєльова

Вірші: Ольги Криворукової

Автор проекту: Олена Гончарова