вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Таємниці, які ще не знаю...
Таємниці, які ще не знаю...
Таємниці, які ще не знаю...
17 травня 2020, 08:32
Віртуальна виставка на сторінці Facebook

В рамках освітньо-виховного проекту «Митці майбутнього» музей презентує персональну виставку робіт Анастасії Низової, переможниці традиційного пленеру «Ніч музеїв-2019».

Низова Анастасія народилась 7 липня 2003 року у Харкові. Навчається у Харківському художньому училищі на факультеті театрально-декораційного мистецтва.

Перші навички художньої роботи дебютантка отримала у Харківській дитячій художній школі ім. І. Рєпіна №1 (викладачі Наталя Денисенко і Ольга Десятова).
Важливою формою творчого розвитку молоді «рєпінки» є заохочення успішних її вихованців до конкурсів. З першого року навчання в художній школі Анастасія Низова брала активну участь в таких заходах:
2012 – Настя стала лауреатом I ступеню XIV відкритого Міжнародного Форуму дитячої творчості «Екологія душі» в номінації «Найкраща графічна робота».
2013 була учасницею виставки-конкурсу «СтоматологіЯ і Я».
2016 – брала участь в програмі «Кращий учень класу» виставкою «Три кроки до мистецтва».
2016 – отримала звання лауреата II ступеню Обласного конкурсу академічного рисунку «Срібний штрих».
2017 року Анастасія вступила до Харківського художнього училища. Наразі вона закінчує ІІ курс навчання під керівництвом Марка Константинопольського.

Експозиційний ряд виставки Анастасії Низової включає програмні академічні завдання з живопису і рисунку, а також творчі роботи, виконані у різних техніках. В їх числі постановочні натюрморти, графічні і живописні портрети, архітектурні пейзажі, краєвиди. Фахову орієнтацію студентки, як майбутнього художника-декоратора, представляють тематичні і декоративні композиції та ескізи театральних костюмів.

Дату відкриття виставки Анастасії Низової в стінах Харківського художнього музею буде повідомлено на сторінці музею додатково після зняття карантину.

Дивитись виставку.

Будинок театру юного глядача. Харків. Акварель