вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Арт - проект "Натхнення".
Арт - проект
Арт - проект "Натхнення".
10 жовтня 2015, 13:00

Для тих, хто хоче зупинитися і відпочити.

Відбулася одинадцята творча зустріч.

Роздуми, обговорення, історії, вірші, музика ... 

У цій зустрічі учні ХСШ №133 "Ліцей мистецтв": Завгородня Світлана (домра) і Шерстобитов Єгор (домра) (у супроводі концертмейстера Стаценко Ольги Василівни), Савіних Михайло (гітара), Неро Артем (гітара), Олішевський Микита (гітара), інструментальний ансамбль "Тріумф", виступили в чудовому концерті, який став доповненням до представленої цікавої творчої сторінки про викладача класу домри і гітари Мартинюк Алли Миколаївни.

Продовжила концерт-зустріч викладач класу фортепіано ХСШ №133 "Ліцей мистецтв" Афіногенова Ірина Олександрівна зі своїми учнями: Калініною Ольгою, Брайловською Оленою, Китаєвою Ангеліною, Бутко Альоною, Вировою Олександрою, Бачек Мартою. Цікаві відомості з життя Ірини Олександрівни розповіла ведуча зустрічі Світлана Бондар.

У концерті брали участь не тільки учні, а й сама викладач Ірина Олександрівна. Вона виступала в ансамблі з учнями, а, в завершенні зустрічі, з викладачем-колегою Горобець Іриною Василівною. Вони продемонстрували об'єднання двох прекрасних піаністок. Це була перша відкрита заява про себе. Хотілося, щоб такий початок став для них подальшим стимулом до творчості.

Атмосфера добра і любові до мистецтва панувала в залі Художнього музею. Зустріч, завдяки підтримці учнів та їх рідних, присутніх друзів і просто слухачів, з викладачами ХСШ№133 "Ліцей мистецтв" Мартинюк Аллою Миколаївною і Афіногеновою Іриною Олександрівною, пройшла з великим натхненням, теплотою і любов'ю.

 

 

Концерт-зустріч провела: Світлана Бондар

Куратор проекту: Ірина Сідєльова

Вірші: Ольги Криворукової

Автор проекту: Олена Гончарова

Фотографії з події можна знайти на наших сторінках в соціальних мережах вконтакті та facebook.