вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
"Мирне майбутнє"
"Мирне майбутнє"
05 грудня 2014, 12:59

30листопада у виставковій залі Харківського художнього музею нагороджували переможців фотоконкурсу "Мирне майбутнє".

Художній керівник Центру творчого розвитку "Арт Холст", член Асоціації дитячої екранної творчості "Дитятко" Світлана Конюхова організувала фотоконкурс з метою привернути увагу молоді до проблеми збереження миру у 21 столітті через толерантність, дружбу і співробітництво, як єдино існуючий прийнятний спосіб; збереження пам'яті про події Другої Світової та Великої Вітчизняної Війни, як основи для побудови мирних відносин сьогоднішнього дня.

У фотоконкурсі брала участь молодь віком від 14 до 23 років. Всього було представлено понад 120 фоторобіт у 9 основних номінаціях: Проблеми сучасної України; Портрет Українця; Толерантність нації; Гарячі новини; Рідний край «Міський пейзаж»; Рідний край «Флора і Фауна», Сімейний архів «Діти Другої світової та Великої Вітчизняної Війни»; Військові меморіали, військові кладовища, братські могили.

Перед нагородженням переможців відбувся перегляд фільму "Війна була позавчора", знятого Світланою Конюховою та її учнями в 2013 році. І в цьому році фільм став переможцем Міжнародного телефестивалю «Дитятко» в номінації «Кращий документальний фільм дитячої телестудії». По закінченню фільму, гості та автори роботи обговорювали історичні факти тієї страшної і глобальної Війни. У свою чергу хлопці розповіли, як готувалися і працювали над фільмом, як вибудовували сюжетну лінію і з якими дилемами зіткнулися.