вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Арт - проект «Натхнення»
Арт - проект «Натхнення»
Арт - проект «Натхнення»
17 лютого 2017, 11:42

17 лютого відбувся вісімнадцятий концерт-зустріч у межах арт-проекту «Натхнення»

У цьому концерті порадували слухачів своїм чудовим виступом викладачі ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», творчі родини з дітьми та онуками.

Сім'я Гайденків у складі: Ірина на домрі (дружина) Ігор на фортепіано (чоловік). З ними виступив ансамбль викладачів у складі: Наталії Бєлової, Костянтина Дьоміна, Алли Мартинюк. Вперше ними було виконано твір «Балада», написаний Ігорем Гайденком. За роялем – автор, голова спілки композиторів України на Харківщині, кандидат мистецтвознавства.

Сім'я Крамаренків у складі: Ірина Горобець (мати) і Василь Крамаренко (син). Виконуючи соло на роялі, кожен з них показав свою професійну майстерність і індивідуальність.

Від династії Савіних на гітарах виступили Михайло та Дмитро Савіних, онуки Раїси Іванівни, першого директора Ліцею мистецтв, заслуженого діяча мистецтв України.

Сім'ю Биховських представила Птєцова Марія, вперше виступивши у концерті як вокалістка.

Сім'я Щербак у складі: Інна Щербак на фортепіано (мама), викладач ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко, та Олександра Щербак на флейті (дочка), учениця ХСШ №133 «Ліцей мистецтв». Вони з хвилюванням та натхненням виконали «Вальс» А. Глазунова.

Яскраво і технічно прозвучав на акордеоні твір П'єро Фроссіні «Веселий кабальєро» у виконанні Олександри Новікової.

Викладач Катерина Безугла (вокал) у супроводі концертмейстера Ельвіри Гаврюшенко емоційно виконала «Почуття» М. Альберта.

Ірина Афіногенова, викладач ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», прекрасно відкривши концерт як солістка, завершила його в дуеті з Іриною Горобець, виконавши Сонату для фортепіано в 4 руки, I частина, М.Мусоргського.

Атмосфера добра і любові до мистецтва панувала в залі Харківського художнього музею. Зустріч пройшла з великим натхненням.       

Куратор проекту: Ірина Сідельова

Автор проекту та ведуча концерту: Олена Гончарова

Вірші Ольги Криворукової