вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Виставки - «Роза вітрів». Живопис Артема Толстухіна.
«Роза вітрів». Живопис Артема Толстухіна.
«Роза вітрів». Живопис Артема Толстухіна.
Початок: 23 квітня 2015, 16:00
Кiнець: 10 травня 2015, 18:00
Мiсце: Виставкова зала ХХМ
Тип: Виставки

        Артем Толстухін народився 1981 року у м. Саки. Закінчив  Сімферопольське художнє училище ім. Самокиша (2005) і  ХДАДМ за спеціальністю «Реставрація станкового та монументального живопису» (2011). Член Харківського відділення НСХУ (2012). Учасник міжнародних, всеукраїнських, обласних виставок і пленерів.  Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Російської Федерації, Німеччини, Франції. 

            Артему Толстухіну, який працює переважно у жанрі пейзажного живопису, притаманний захоплений погляд на оточуючий   світ.  Натхнення для написання своїх картин художник находить, у тому числі, й під час подорожей. Виставка «Роза вітрів» презентує результати його мандрівок по Чорногорії, Криму, Італії, Франції за останні два роки. Артем бачить красу у, здавалося б, прозаїчних мотивах. Живописець часто малює міста: стародавні і нові, великі будівлі та архаїчні хатинки. Створені ним урбаністичні краєвиди вирують життям.   Даруванню художника властиві особлива мерехтливість та ніжність у зображенні природи. У творах Артема немає драматизму, колізій, зіткнень — тільки добро, що подекуди межує із тихою печаллю… Сюжети з натури  емоційні, адже написані в ході спостереження за живою природою. Інколи ліризм творів звучить ностальгічними нотками, які підсилюють чуттєвий вплив пейзажу на людину. Роботи живописця вирізняє особлива нюансировка почуттів, виразна чистота, наповненість повітрям, мелодійність.

         Спираючись на традиції та досягнення реалістичної школи, Артем Толстухін разом з художниками-однодумцями організував творче об’єднання «Деграж» - декоративно-графічний живопис, тобто синтез графіки, живопису та декоративних елементів.

          Назва персональної виставки «Роза вітрів»  не тільки окреслює чотири художні серії мандрівок Артема до Криму, Італії, Франції, Чорногорії, але й несе у собі властивості стихії вітру: його рушійну силу, плин у часі, напрями.

      Живописні роботи  молодого художника затребувані у шанувальників. А враховуючи вік автора та його неабияку творчу активність, можна стверджувати, що головні його досягнення – попереду.