вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Виставки - Мій світ
Мій світ
Мій світ
Початок: 23 січня 2018, 16:00
Кiнець: 16 березня 2018, 17:40
Мiсце: Виставкова зала ХХМ
Тип: Виставки

Виставка живопису Наталії Третьякової

Третьякова Наталія Вікторівна народилася 7 березня 1978 року в місті Харкові. Перші професійні навички отримала в Харківському художньому училищі. Після закінчення училища поступила в Харківську академію дизайну і мистецтв, де навчалася в майстерні професорів Чауса В.М. та Ганоцького В.Л. З 2004 року викладає в Харківській академії дизайну та мистецтв на кафедрі живопису. Н.В.Третьякова – активна учасниця обласних та всеукраїнських виставок. Протягом 2005-2006 рр. відбулися три персональні виставки художниці. Вона – член Національної спілки художників України з 2006 року. Твори мисткині знаходяться в приватних колекціях України, США, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії та Росії.

Зазвичай, на персональній виставці обличчя художника постає з винятковою цілісністю, демонструючи якнайширший діапазон його творчих здобутків. Наталія Третьякова – співець земної чуттєвої краси світу, закохана у багатство його реальних форм і кольору. Домінантою образної поетики творів художниці є романтично-схвильоване світосприйняття.

Виставка живопису «Мій світ» представляє близько сорока  робіт Н.В.Третьякової, виконаних у жанрах натюрморту, портрету, пейзажу. Як майстер краєвиду Третьякова прагне до багатогранного відображення натури. Переймаючись різними станами природи – романтично-піднесеними, чи поетично-сумними, авторка створює наповнені гармонією ліричні живописні імпресії, в котрих тонка розробка кольору вдало поєднується з м'яким трактуванням форм. Робота на пленерах наповнює світлоносну палітру полотен Третьякової чистими відтінками, прозорістю повітря. Художниця дослівно мислить кольором, ним ліпить форми, передає світло-оптичні ефекти та позначає об’ємно-просторові співвідношення. Часто в пейзажах камертоном душевної рівноваги виступає море. У мистецькому доробку Наталії багато натюрмортів – квіти у вазах, подаровані щедрою землею різноманітні плоди, тощо. Вони позначені соковитістю колористичних сполук, мерехтять ніжною мелодією відтінків, чарують делікатністю рисунку, вишуканістю пластичних форм. В образі квітів – улюблений мотив натюрмортів – авторка персоніфікує своє особисте естетичне й філософське поняття краси. Витончене суголосся барв таких полотен розкриває її життєлюбність.

Значне місце в творчості Н.В.Третьякової посідають дитячі портрети, сповнені емоційним одкровенням та любов'ю. Мрійливі, сумні, веселі – діти на картинах мисткині різні. Їх чисті, світлі образи нагадують про те, що дитинство – це дійсно щаслива пора, що пробуджує чудові спогади у дорослих.

 

Виставка працювала з 23.02.18 по 16.03.18