вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Виставки - Мандруємо Україною. В`ячеслав Бабак
Мандруємо Україною. В`ячеслав Бабак
Мандруємо Україною. В`ячеслав Бабак
Початок: 01 жовтня 2020, 10:00
Кiнець: 01 жовтня 2020, 19:00
Мiсце: facebook
Тип: Виставки

онлайн виставка на сторінці facebook

Опрацьовуючи традиційну пейзажну поетику, Вячеслав Петрович завжди іде від захоплення самою натурою, залюбленого спостереження за нею. Первинне доторкання до життя повітря, простору, світла, без жодних посеред­ників надає його творам поетичної спо­глядальності. У перебігу осеней та зим, у весняних повенях і літньому буянні, у диханні повітря і землі шукає митець потаємного сенсу життя природи.

Здебільшого роботи В. Бабака витягнуті за горизонталлю, що налаштовує глядача на певну оповідність розгортання пластичної розповіді про милування навколишнім світом. І вона дуже різноманітна: тут і непідробне почуття, що охоплює враженого красою  самих різних куточків України митця, і створення багатьох краєвидів одного місця, яке щоразу, як дорогоцінне каміння під сонячним промінням, розкривається в усе нових і нових переливах. 

Лад більшості полотен В. Бабака розмірено-мелодійний. Художник не підминає під власні при­страсті навколишній світ, а шукає відповідності  власного внутрішнього бачення із природними мотивами. Вся його творчість тонко налаштована саме на співзвуччя тривало живучих у його душі й свідомості уявлень про  шляхетність  форми з невловимими віяннями розлитої у світі гармонії.

Твори Вячеслава Бабака - живописний еквівалент поетичних уявлень про природу, завжди притаманних українській школі пейзажу, з її підвищеною ємністю, сяйливими замальовками, покликаними передати неповторність мотиву, що захопив художника. Від краєвиду до краєвиду, від натюрморту до натюрморту створює живописець калейдоскоп краси України, такої, яку можна озвучити лише поезією та фарбами.

Приємного перегляду на музейній сторінці Фейсбук! 

Липа Богдана Хмельницького (під Львовом)