вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Виставки - Мандруємо Україною. Вулицями Харкова
Мандруємо Україною. Вулицями Харкова
Мандруємо Україною. Вулицями Харкова
Початок: 22 серпня 2020, 10:00
Кiнець: 25 серпня 2020, 19:00
Мiсце: facebook
Тип: Виставки

Онлайн виставка ліногравюри учнів ШСТСН

«Кожен куточок Харкова – чарівний по-своєму, і, мабуть, у кожного харків’янина є свій, особливий, який нагадує про пам’ятні події в житті. Сьогодні ми говоримо рідному місту про свою любов до нього. Про свої прекрасні спогади, рідну вулицю, особливі місця, де здійснювалися заповітні мрії та сподівання…»
Мурзіна З.М.
Директор ШСТСН

Традиційна виставка ліногравюри художнього і мультиплікаційного відділень ШСТСН цього року присвячена рідному місту. І не лише тим знаковим місцям, що створюють у нашій уяві образ Харкова. В багатьох творах автори поринають в його історію чи звертаються до спадщини видатних харків’ян. А сурова мова ліногравюри, зорієнтована на контраст чорного і білого та спрямована графічною композицією на динаміку оповіді, несе нас такими знайомими і водночас незнайомими вулицям і проспектам «Ха».

В експозиції виставки беруть участь 22 учня мультиплікаційного і художнього відділень викладачів Глушич Л.О. і Глушич А.О., які протягом чотирьох років викладають у ШСТСН основи ліногравюри, продовжуючи багаті ліноритні традиції нашого міста у минулому і відновлюючи традицію викладання цієї техніки у початковій ланці художньої освіти Харкова.

З любов’ю до Харкова і харків’ян.
Глушич Л.О.
Завідувачка художнього відділення

Приємного перегляду на музейній сторінці Фейсбук!