вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Виставки - Мандруємо Україною. Олег Лазаренко
Мандруємо Україною. Олег Лазаренко
Мандруємо Україною. Олег Лазаренко
Початок: 02 вересня 2020, 10:00
Кiнець: 02 вересня 2020, 19:00
Мiсце: Facebook
Тип: Виставки

Онлайн виставка на сторінці facebook

Творчість Олега Лазаренко займає своє місце у новітніх пошуках сучасного українського мистецтва, і, як нам видається, його творча особистість акумулює все, що притаманне митцеві третього тисячоліття – пошуки у живопису, "прищеплені" дизайнерською освітою та роботою у Інституті технічної естетики, концептуальністю підходу до вирішення сюжетно-тематичних творів та інше.

Так склалося, що значну частину свого творчого часу Олег проводить на пленерах, натура – його мистецький культ. Кожна поїздка – освоєння не тільки нового краю з новими враженнями, характером рельєфу, атмосфери – їх глибоке вивчення було притаманне всім серйозним майстрам пейзажного живопису. А це своя колористична філософія, де поєднано імпресіоністичну етюдність з декоративністю модерну, простір вирішено як світ, тотожний космосу, а колір наповнено енергією та динамізмом. Колір – світло на природі, дійсно виступає головним "героєм" його пейзажів, де б вони не писалися – в Наталіївці, Путивлі, Святогір'ї, Криму, стаючи образною домінантою, колористичним еквівалентом, а відтак – духовним наповненням його полотен. Виникає враження, що гаряче сонячне світло змагається із яскравими контрастами кольору, створюючи ефект пульсації, вібрації простору, своєрідних "спалахів", де світлопис переходить у кольоропис.
(О.Денисенко)

Работы Олега Лазаренко прозрачны по замыслу и оптимистичны по колориту; в них не встретишь глухих цветов, надломленных ракурсов, обезображенных форм. Каждый мозаичный штрих картины излучает сочный, природный запах, а в суммарном виде они образуют направленный на зрителя поток пульсирующей, позитивной энергии. (А.Бойчук)

Приємного перегляду на музейній сторінці Фейсбук! 

Яхти. 2003