Виставки - Ковальова Анастасія. Шлях
Початок: 14 вересня 2020, 10:00
Кiнець: 14 вересня 2020, 19:00
Мiсце: Facebook

Онлайн виставка на музейній сторінці facebook

Виставка Анастасії Ковальової представляє твори, виконані в різних жанрах і техніках, які юна авторка опанувала протягом п’яти років навчання у ХДХШ №1 ім.Рєпіна І.Ю. в майстерні педагога Безрук Ірини Олександрівни.

За словами Анастасії навчання у художній школі було насичено цікавими подіями: виїзні пленери, участь у конкурсах, веселі будні у малювальних класах, творче спілкування з колегами та вчителями.
Глядачі зможуть побачити пейзажі чудових українських міст Одеси, Харкова, Херсона, краєвиди Швейцарії та Італії. Картини захоплюють вмінням художниці вибрати цікаві природні мотиви, барвистістю їх зображення.

Особливе місце у творчості Анастасії займають портрети, які підкорюють впевненим динамічним малюнком. А представлені натюрморти порадують око естетикою бачення предметного світу, природним відчуттям кольору.

Викладач - Безрук Ірина Олександрівна.

Приємного перегляду на музейній сторінці Фейсбук!

Кохання до котиків. 40х50. Папір, гуаш