вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Виставки - «Кольори Піднебесної»
«Кольори Піднебесної»
«Кольори Піднебесної»
Початок: 14 листопада 2014, 16:00
Кiнець: 10 грудня 2014, 17:00
Мiсце: Виставкова зала ХХМ
Тип: Виставки

живопис і графіка Алли Радомської 

Виставка презентує твори – враження художниці від річного перебування на стажування в Китаї, де авторка викладала живопис в Хебейському університеті (м. Шидзяджуань, КНР).

 

Алла Радомська – живописець, педагог, працює в галузі монументального мистецтва. Закінчила Харківський художньо-промисловий інститут (1983 – 1988), викладачі Рибін С.В., Олексієнко А.М., аспірантуру Харківського Національного Університету ім. Г.С. Сковороди на кафедрі теорії й методики професійної освіти (2010-2013). Працювала головним художником Харківського об'єднання по телебаченню й радіомовленню (1992-93), завідувачкою лабораторії кафедри «Реставрації творів мистецтва» Харківського художньо-промислового інституту (1996-99). З 2006 – викладач, старший викладач Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Член молодіжного об'єднання Спілки художників України (1989-2001).

 

Роботи, представлені в експозиції,  присвячені виключно Китаю. Колір – є найбільш виразним засобом для творчості А.Радомської. Його експресія, здатність викликати різні чуттєві асоціації посилює емоційність зображення, зумовлює образотворчі та виражальні можливості живопису. А прозорі акварелі місткині передають матеріальність предметів, вносять елемент декоративності у зображення східної природи, побутових речей та обрядів, що вразили її.

Наділена почуттєвим спектром, здатна сприймати і відтворювати на площині найтонкіші  ліричні ноти буття, Алла Радомська веде неспішний діалог з глядачем. Безпосередність першого враження, так високо поцінована французькими імпресіоністами, лежить в основі багатьох робіт художниці. І завдяки цьому далека країна стає трошечки ближче.

Виставка в Харкові – своєрідне продовження персональної виставки  Алли Радомської, яку було експоновано в межах святкування 100-річчя Хебейського університету в м. Шидзяджуань.  І це цікаве вдвічі, тому що в новому оточенні твори і сприймаються по-іншому.