вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Виставки - «КЛАПТИКОВА ВЕСЕЛКА»
«КЛАПТИКОВА ВЕСЕЛКА»
«КЛАПТИКОВА ВЕСЕЛКА»
Початок: 25 березня 2015, 16:00
Кiнець: 19 квітня 2015, 18:00
Мiсце: Виставкова зала ХХМ
Тип: Виставки

До 10-річчя  клубу клаптикового шиття  «Чарівна скринька»

 

         Клуб «Чарівна скринька» існує з 2004 року. У даний час у клубі працюють 14 майстринь різного віку і професій, об`єднаних  пристрастю до створення виробів з тканин. Результати їх творчості демонструються на виставках та фестивалях клаптикового шиття, як у своєму місті Харкові, так і в інших містах України і за кордоном.

         Майстрині клубу беруть участь у щорічних міжнародних фестивалях «Клаптики об`єднують світ» у Києві, та у міжнародних фестивалях у Володимирі, Москві, Гатчині, Севастополі, Дніпропетровську. Організуються виставки в музеях міст Харківської області: у Краснограді та Куп`янську, на ярмарках «Печенізьке поле» і «Слобожанський ярмарок», а також щороку 23 серпня на день міста Харкова просто неба у саду ім.Т.Г.Шевченка.

         Зустрічі у клубі – це не лише цікаве та творчо збагачуюче спілкування, обмін ідеями, але і спільне проведення свят, на яких іноді влаштовуються конкурси сумок, подушок, або просто всякої всячини «для себе коханої». Проводяться цікаві майстер-класи з нової техніки печворку, створюються власні клубні проекти. Наприклад, колективна робота «Знаки Зодіаку». Цікавий спільний проект з харківськими художниками Людмилою та Олександром Чемодановими: за сюжетами їх творів майстрині створили свої панно з клаптиків тканин.

         Роботи, за бажанням майстрині, прикрашаються мереживом, ґудзиками, бісером та бусами. Така прикрашена робота вже є квілтом, особливим видом пєчворку. Додається іноді у роботу вишивка або викладання деяких елементів нитками та стрічками. Техніки в клаптиковому шитті дуже різноманітні. Є простір для експерименту з кольором та фактурою текстилю. Все це і дозволяє створювати багато різних речей: картини, панно, ковдри, сумки, стильні комплекти одягу, іграшки, ляльки, різні побутові речі, такі, як фартушки, рушнички, серветки, грілки на чайник та інші кухонні вироби.

         На виставках текстильних робіт завжди панують незвичайне тепло і затишок. Вони надходять не лише від самого матеріалу – тканини, але і від тепла душ, вкладених майстринями в кожну роботу.

Сподіваємось, що ця виставка нікого не залишить байдужим. Детальну інформацію про клуб можна знайти на сайті  www.quiltclub.com.ua

         Усіх бажаючих займатися клаптиковим шиттям разом з майстринями запрошують до клубу (вул. Лермонтовська, 1). Тут завжди раді поділитися з вами секретами своєї майстерності.