вул. Жон Мироносиць, 11 т/ф +38 057 706 33 94
Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд - 10:00 - 17:40 Вт - вихідний
Виставки - Ільдан Яхін. Наталія Козлова
Ільдан Яхін. Наталія Козлова
Ільдан Яхін. Наталія Козлова
Початок: 23 липня 2016, 16:00
Кiнець: 15 грудня 2016, 17:40
Мiсце: Виставкова зала ХХМ
Тип: Виставки

Пакат Наталії Козлової, графіка та живопис  Ільдана Яхіна

У Виставковій залі Харківського художнього музею представлено виставку творів ювілярів, творчого і подружнього тандему відомих харківських художників Наталії Козлової та Ільдана Яхіна. 

Обидва експоненти майже сорок років активно працюють у культурно-мистецькому просторі Харкова. Випускники Харківського художньо-промислового інституту (тепер Харківська державна академія дизайну і мистецтв), члени Національної спілки художників України, кожний з них гідно представляє мистецькі традиції одного з найстаріших в Україні художнього вишу.

Експозиція робіт Наталії Козлової (нар. 1946 року у місті Сімферополь) складається з театральних плакатів і афіш художніх виставок. Твори мисткині  вирізняються оригінальними тематичними рішеннями, вишуканістю живописно-графічної мови.

Виставкова експозиція робіт Ільдана Яхіна (нар. 1946 року у місті Свердловськ), доцента кафедри графіки Харківської державної академії дизайну і мистецтв, лауреата премії «Народне визнання» (Харків, 2007), містить живописні і графічні творі художника. У його роботах колір і рисунок створюють ефектні контрасти переважно абстрактних форм. Майстер дає змогу відчути самоцінність живописно-графічних знаків,  їх образоспроможність, емоційно-смислову самодостатність ледь помітної крапки і лапідарної кольорової плями, тендітного штриха і брутальної лінії.