Виставка пленерного живопису учасників Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт»
14 березня 2018, 16:15

Пересувна виставка пленерного живопису учасників Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт» щороку мандрує містами, в яких проживають діти – учасники конкурсу. В експозицію, що відкриється 15 березня у Харківському художньому музеї, увійшло 57 художніх робіт дітей з різних областей України, які було виконано на пленерах у Крехівському та Унівському монастирях, а також на Карпатських полонинах біля водоспадів Кам’янки. Виставка – це маленька дещиця з доволі великої (понад 12000 творів) колекції дитячих шедеврів «БФ Львівська дитяча галерея».

Благодійна організація «БФ Львівська дитяча галерея» заснована Ольгою Дмитрівною Михайлюк 2003 року для здійснення благодійної діяльності з метою практичній реалізації міжнародних, загальнодержавних, регіональних і місцевих програм, спрямованих на підтримку талановитої молоді та молодіжних колективів, а також на реалізацію культурологічних програм й відродження національного культурного спадку та сили духу культури українського народу.

Презентація виставки відбудеться 15 березня 2018 року о 10:30 у Виставковій залі ХХМ за адресою: вул. Жон Мироносиць, 9

Довідки за тел. (057) 706-33-94