Запрошуємо на відкриття!
22 серпня 2018, 12:31

7 вересня о 16:00 відбудеться відкриття виставки творів Наталі Вергун «Серце, серце, ти не можеш зрадить, помилитись у своїх піснях...»

Експозиція виставки представляє живопис народного художника України Н.Вергун з фондів Харківського художнього музею. Кращі роботи автора регулярно надходили в колекцію музею з 1980-х років – періоду розквіту її живописного таланту. У картинах на тему життя українського села, що стала головною в творчості художниці, з'єдналися традиції жанрового різноманіття (сільський пейзаж, натюрморт, портрет, сюжетна картина) і новації живописно-образних рішень. Виведена в назву виставки цитата з літературної спадщини батька Наталії Вергун, відомого українського поета Івана Виргана точно визначає емоційно-філософський підтекст живописних творів, виявляє тематичну спадкоємність мистецтва представників двох поколінь відомої і шанованої в Україні творчої династії.

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 11

Довідки за тел.: 706-33-94