Запрошуємо на відкриття виставки!
21 січня 2017, 11:36

23 січня о 16:00 у виставковій залі ХХМ (вул. Жон Мироносиць, 9) відбудеться презентація виставки творів художників Галичини з колекції Харківського художнього музею.

Виставку присвячено Дню Соборності України. 70 живописних і графічних творів знайомлять глядача з мистецтвом Галичини ХХ століття. Основу експозиції становить графіка з фондів музею. Це роботи відомих майстрів українського естампа ХХ ст., серед яких О. Кульчицька, Л. Левицький, С. Караффа-Корбут, С. Гебус-Баранецька, З. Кецало, Г. Левицька, Є. Удін, творчості яких притаманні висока майстерність втілення художнього образу в різних графічних техніках (офорт, ксилографія, ліногравюра, літографія), широке звернення до традицій народного мистецтва.

Тел. для довідок: 706-33-94