Запрошуємо на відкриття виставки скульптур Михайла Дзиндри!
01 серпня 2018, 13:17

3 серпня о 16:00

3 серпня о 16:00 у Харківському художньому музеї відбудеться презентація пересувної виставки творів абстрактного мистецтва Михайла Дзиндри «Через терни до зірок».

Упродовж 2018 року скульптури Михайла Дзиндри з колекції Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького мандрують містами України, зокрема виставка вже експонувалась в Одесі, Дніпрі, на черзі – Харків, а завершуватиметься у Києві. Проект втілено за підтримки Посольства США в Україні. Серед почесних гостей на відкритті – заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Тара Холл.

Михайло Дзиндра прожив майже все своє творче життя у США, здобув там визнання, але відчував культурний борг перед рідною Україною. Він прервіз на батьківщину близько тисячі своїх робіт і власним коштом збудував Музей у смт. Брюховичі під Львовом. На виставці буде експоновано 16 робіт з колекції цього музею. Кожна з них має свій шарм, спонукає відвідувача не бути пасивним, фантазувати.

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 11
Довідки за тел. (057) 706-33-94