Запрошуємо на відкриття фотовиставки Володимира Оглобліна!
24 березня 2017, 16:39

5 квітня о 16:30 у виставковій залі Харківського художнього музею відбудеться презентація персональної виставки Володимира Оглобліна «Нескучне...»

На виставці харківського фотохудожника буде представлено фотографії, зроблені в селі Нескучне під Харковом, де колись знаходився маєток родини Лансере-Серебрякових і де народилась відома художниця Зінаїда Серебрякова. Серія робіт, створених В. Оглобліним в Нескучному в різні пори року, розкриває красу природи цього краю, де свого часу майстринею було написано чимало картин.

8 квітня о 16:30 запрошуємо відвідати творчу зустріч з Володимиром ОглоблінимНа відвідувачів чекає спілкування з автором, слайд-програма, подарунки. Також буде анонсовано відкриття нового музею Зінаїди Серебрякової у селі Нескучне.

Виставка працюватиме щодня, крім вівторка, з 10:00 до 17:40 за адресою: вул. Жон Мироносиць, 9

Довідки за тел.: 706-33-94