Запрошуємо на презентацію книги!
23 червня 2017, 11:31

26 червня о 16:00 у Харківському художньому музеї відбудеться презентація унікального видання – «Харківська школа рисунка»

Особливість книги полягає в тому, що в ній вперше друкується «Золотий фонд» кафедри рисунку Харківської державної академії дизайну і мистецтв – найкращі рисунки, виконані за багато десятиліть учнями художньої школи, яка була другою професійною школою академічного рисунку у всій величезній Російській імперії; школи, яка в 2017-му році відсвяткує 250 років свого існування! У Харківській академії, як і будь-якому іншому художньому навчальному закладі, існує методичний фонд рисунка, в який двічі протягом навчального року, взимку та влітку, відбираються студентські роботи, що слугують прикладом для наслідування наступним поколінням учнів. Але в «Золотий фонд» потрапляють роботи не просто високого рівня, а роботи визначні, роботи взірцеві за високими критеріями оцінки академічного рисунку.

До виходу цієї книги друкувалися лише окремі рисунки харківської школи, які, незважаючи на їх самостійну художню цінність, не могли дати цілісного уявлення про досягнення славнозвісної школи. Тож настав час виправити цей недолік. У цій книзі розміщено кращі рисунки за більш ніж сторічний період, вони є справжньою гордістю Харківської академії.

Видання присвячується Євгену Павловичу Єгорову на честь сторіччя з дня народження.

Є.П. Єгоров – плідний художник, самовідданий педагог, один з найбільш знакових представників харківської художньої школи. Виставка його творів нині експонується в залах Харківського художнього музею.