Всеукраїнський науково-практичний семінар відбудеться в Харкові
14 березня 2018, 14:08

15-16 березня 2018 року за ініціативи Харківського художнього музею буде проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Досвід партнерства художніх музеїв та навчальних закладів образотворчого напрямку».

Окрім харків’ян та представників області, для участі зареєструвались співробітники Бердянського, Донецького, Кіровоградського, Сумського, Херсонського, Чернівецького художніх музеїв, а також викладачі навчальних закладів образотворчого напрямку з Дніпра, Одеси, Полтави, Вінницької, Черкаської, Хмельницької областей.

У програмі семінару: пленарні засідання, ознайомлення з досвідом роботи працівників Харківського художнього музею, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, провідних викладачів харківської початкової школи образотворчого мистецтва, доповіді, круглий стіл та інше.

У межах семінару буде презентовано наступні виставки:

пересувна виставка пленерного живопису учасників Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт» (Виставкова зала ХХМ, вул. Жон Мироносиць, 9);

– виставка творів викладачів навчальних закладів Харкова та області «Чарівний пензель» (Художня галерея «Мистецтво Слобожанщини», майдан Свободи, 5, 4-й під'їзд, 1-й поверх);

– «Збереження культурної спадщини Слобожанщини: традиції та сучасність» і «Мальовничі розсипи українських крилатих виразів» – виставки робіт учнів ХСШ № 133 «Ліцей мистецтв» (Лабораторія мистецтвознавства ХДАДМ, вул. Мистецтв, 8).

Чекаємо на учасників та сподіваємось на плідну співпрацю!