Виставка творів учнів ДХШ №2 ім.П.О.Левченка «Яскраві фарби дитинства»
30 січня 2017, 13:00

27 січня у виставковій залі музею відбулась презентація виставки «Яскраві фарби дитинства», яка презентує понад 60 художніх робіт учнів ДХШ №2 ім. П.О. Левченка.

Дитяча художня школа №2 – заклад з багаторічною історією. Школу було засновано 1975 року. Важливою подією в житті школи стало присвоєння їй у 2012 році імені видатного українського пейзажиста Петра Олексійовича Левченка. Сьогодні школа – це заклад, що динамічно розвивається.

Учні школи постійно беруть участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, зокрема, багато років школа активно співпрацює з Харківським художнім музеєм. Виставка «Яскраві фарби дитинства» – перша виставка учнів ДХШ №2, що відбувається в межах музейного арт-проекту для обдарованої молоді «Митці майбутнього». Різні за тематикою та технікою, експоновані твори презентують багату фантазію юних митців та високий технічний рівень виконання.

Нагородження учасників виставки подяками

Викладачі ДХШ №2 ім. П.О. Левченка