Відкриття виставки "Сучасний японський дизайн: 100 кращих предметів"
Відкриття виставки
Відкриття виставки "Сучасний японський дизайн: 100 кращих предметів"
16 серпня 2013, 16:00

16 серпня о 16-00 відбудеться відкриття виставки, організованої під патронатом Генерального консульства Японії в Україні. Представлено близько 100 сучасних предметів, що характеризують унікальну культуру Японії. Побутова техніка, меблі, ліхтарі дивовижних форм, керамічний посуд, іграшкові ляльки-роботи, різноманітні моделі автомобілів - ось лише невеликий перелік представленої колекції.
Вік деяких речей перевищує півстоліття, але, незважаючи на це, вони залишаються актуальними і сучасними. Дизайн предметів споживання відповідає стилю життя сучасної людини і його примхам. Ця виставка презентуе глядачам не стільки напрямки японського дизайну і певні атрибути, скільки відображає культуру Японії.