Скучили? Ми дуже!
29 травня 2020, 10:17

Час роботи: 11.00 - 18.30

Після вимушеної перерви, пов'язаної з введенням карантину через коронавірус, Харківський художній музей відкриває свої двері 3 червня 2020 року.

Зверніть увагу, музей працюватиме в зміненому режимі.
Час роботи: 11.00 - 18.30, щодня, крім понеділка та вівторка.
У музеї можна буде відвідати експозицію вітчизняного мистецтва XVI - поч. XX ст. (2 поверх).

При цьому ми зобов'язані дотримуватися запобіжних заходів і обмежувати кількість відвідувачів. У залах можна перебувати тільки при наявності захисної маски, з дотриманням дистанції в 1,5 метра між людьми. Кількість відвідувачів обмежена: одночасно дозволено приймати до 7 осіб.

У експозиційних залах діє "правило вулиці з одностороннім рухом". Музейним доглядачам зобов'язано суворо стежити за тим, щоб відвідувачі пересувалися по експозиції в одному напрямку — щоб уникнути зіткнень відвідувачів один з одним. Перед квитковою касою зроблена спеціальна розмітка — для дотримання дистанції між людьми в черзі.

Групові екскурсії (максимум 7 чол.) проводяться за попередньою заявкою за тел. 7063394 або адресою електронної пошти ARTMUSEUM_KHARKIV@i.ua

На території Харківської області продовжують діяти обмеження щодо проведення культурно-масових заходів, тому лекції, концерти та інші масові заходи музею скасованi.