Вельмишановні друзі музею!
21 грудня 2017, 16:13

18.12.2017 р. після тривалого відпрацювання документації будинок, в якому міститься автономний відділ Харківського художнього музею – Пархомівський художній музей ім. П.Ф.Луньова став власністю ХХМ: підписано, нотаріально завірено й зареєстровано Договір пожертви між Першим українським міжнародним банком та музеєм, оформлено Акт передавання-приймання будинку. Нарешті, вперше за 62 роки свого існування Пархомівський художній музей ім. П.Ф.Луньова набув законних права на будинок, в якому він міститься! Зазначаю, що за роки незалежності України це – безпрецедентний випадок, коли банк цілеспрямовано викупив будинок й подарував його комунальному музею.

Побажаймо ж співробітникам цього унікального музею впевненості у майбутнє, успіхів у їх нелегкій музейній роботі, численних вдячних відвідувачів!

А всім шанувальникам музею, всім, хто підтримав наше звернення про безкоштовну передачу будинку музею (а це – понад 2,5 тис. підписів!), висловлюю щиру вдячність за підтримку.

Всім вам – світлих різдвяних та новорічних свят, миру в душі та навкруги, радісних зустрічей та подій, здоров’я та успіхів у ваших справах.

З глибокою подякою
директор Харківського художнього музею  В.Мизгіна