У музеї відсвяткували ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ!!!
17 лютого 2016, 14:13

Шановні відвідувачі!

Щиро дякуємо, що разом із вами ми, музейні співробітники, відсвяткували найромантичніше свято року - День св. Валентина!
Саме у цей день закохані пари й пересічні відвідувачі музею взяли участь у найрізноманітніших заходах.

Після корисного майстер-класу із виготовлення сюрпризу у техніці орігамі гості музею поринули у світ прекрасної музики… Зворушливе виконання класичних творів не залишило байдужим жодного, хто слухав концерт «Мелодії кохання».
Вишукана скрипка, унікальний старовинний рояль та неповторна віолончель створили неповторну атмосферу справжнього свята музики і любові.

Відомий харківський мистецтвознавець, завідувачка відділом Харківського художнього музею пані Ольга Денисенко переповіла присутнім про історії кохання художників, чиї твори знаходяться у колекції музею.

Програму святкування завершила поетично-музична композиція «Звучить поезія любові» у виконанні давніх друзів музею – акторів салону ім. поета В. Гончарова.

Витончені твори поетів Срібного століття разом із делікатним музичним супроводом стали чудовим подарунком для усіх, хто обрав майданчиком святкування Харківський художній музей.

Маємо надію, що наступний День закоханих ви також побажаєте провести разом із нами! До нових зустрічей! Щасти вам!