У музеї відбувся концерт юних піаністів
11 листопада 2017, 16:30

7 жовтня 2017 року в рамках  арт-проекту «Музика об’єднує» у Харківському художньому музеї відбувся концерт юних піаністів. Його слухачами були члени музейного «Клубу шанувальників мистецтва».

Катерина Глущенко, Влада Ніщеретова, Єва Чемоданова, Михайло Губський, Катерина Курилко, учні класу Решетової Інни Іванівни, викладача ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», яскраво, емоційно, з професійною майстерністю виконали на роялі твори видатних композиторів: В.А.Моцарта, Ф.Генделя, Ф Шопена, Ф.Ліста, П.І.Чайковського.

Куратор проекту, завідувач відділу Харківського художнього музею Ірина Миколаївна Сідельова звернулась з привітанням до всіх присутніх. Вона відзначила, що цей концерт об’єднав два мистецьких свята: Міжнародний день музики, який святкується 1 жовтня,  та День художника, який відзначають 8 жовтня.

Атмосфера заходу «як у філармонії» додала всім морального та духовного піднесення.

Провела концерт Гончарова Олена Миколаївна, викладач ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», методист ОНМЦПК, голова представництва МАДДЕВ на Харківщині.