Творча зустріч з поетом Сергієм Жаданом!
26 лютого 2017, 20:09

5 березня, неділя

Запрошуємо 5 березня о 15:00 до Харківського художнього музею на творчу зустріч з відомим українським письменником Сергієм Жаданом.

Автор прочитає свої вибрані вірші.

Зустріч відбудеться в залі, де експонуватиметься дитяча виставка під назвою «Мальована поезія Сергія Жадана». На виставці буде представлено малюнки учасників ХІV міського відкритого фестивалю дитячої творчості «Харків – місто добрих надій», темою для якого 2017 року було обрано творчість С.Жадана.

Замість вхідного квитка – благодійний внесок (30 грн).

Отримані кошти підуть на реалізацію проекта зі встановлення меморіального знака загиблим у АТО льотчикам. Детальніше про проект дивіться тут.

Отже запрошуємо всіх до музею, аби послухати вірші, подивитись неймовірно цікаві дитячі малюнки-ілюстрації та долучитись до благодійної справи!

Зустріч відбудеться за адресою: вул. Жон Мироносиць, 9 (виставкова зала ХХМ)

Довідки за тел.: 706-33-94