Творча зустріч з поетом Сергієм Жаданом!
29 серпня 2016, 13:30

Запрошуємо 4 вересня о 15:00 до Харківського художнього музею.

Харківський письменник Сергій Жадан, якого часто називають культовим, прочитає вірші зі своєї нової поетичної збірки "Тамплієри", що вийшла друком 23 серпня 2016 року.

"І ось вони повертаються з війни, на яку багатьох їх покликали, і помічають, що війна насправді тривала лише для них. І що відповідати за неї тепер доведеться лише їм. І прірва між їхньою відповідальністю та їхньою війною заповнена злістю й запеклістю, але також і вірою та наполегливістю. І подолати цю прірву може лише той, хто пам’ятає, з чого все почалося. А головне  знає, чим усе має закінчитися."

«Тамплієри»  39 віршів про війну, яку ніхто не оголошував, про біль, із яким ніхто не може впоратися, про любов, від якої ніхто не може відмовитися, та надію, на якій усе тримається.

На творчій зустрічі з Сергієм Жаданом Ви зможете придбати книги автора та отримати автограф.

Замість вхідного квитка  благодійний внесок (20 грн).

Отримані кошти будуть долучені до тих, що вже зібрано на реалізацію проекта зі встановлення меморіального знака загиблим у АТО льотчикам. Детальніше про проект http://artmuseum.kh.ua/news/velmishanovna-gromado!.html

Зустріч відбудеться за адресою: вул. Жон Мироносиць, 9 (Виставкова зала ХХМ)