Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару!
03 лютого 2018, 16:14

Шановні колеги!

Харківський художній музей запрошує працівників художніх музеїв, викладачів образотворчого мистецтва взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Досвід партнерства художніх музеїв та навчальних закладів образотворчого напрямку»

15-16 березня 2018 року

м. Харків

Семінар проводиться за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, Харківської спеціалізованої школи № 133 «Ліцей мистецтв», Харківської дитячої художньої школи № 1 ім. І.Ю. Рєпіна та галереї «Мистецтво Слобожанщини», відділу сучасного мистецтва Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

У програмі семінару: пленарні засідання, ознайомлення з досвідом роботи працівників художнього музею, академії дизайну, провідних викладачів харківської початкової школи образотворчого мистецтва, доповіді, круглий стіл та інше.

Учасники круглого столу виступають з коротким повідомленням або з презентацією (регламент до 5 хвилин), що стосується проблематики семінару.

Напрями роботи науково-практичного семінару:

• Образотворче мистецтво в освітньому просторі: роль, завдання, інноваційні методи.
  • Музеї та навчальні заклади: існуючи та перспективні шляхи партнерства.
  • Музейна педагогіка в сучасному науковому дискурсі.

Заявки на участь приймаються до 1 березня 2018 р. телефоном або електронною поштою контактних осіб.

Завантажити ПРОГРАМУ семінару та ЗАЯВКУ УЧАСНИКА

Витрати на відрядження, проживання та харчування здійснюються за рахунок організацій, що відряджають учасників, або за власний рахунок.

За результатами семінару всі учасники отримають Сертифікат Харківського художнього музею про участь у семінарі.

Адреса оргкомітету: Харків, вул. Жон Мироносиць, 11 Харківський художній музей
Тел. для довідок: (057) 706-33-94