Сегрій Жадан у музеї
12 березня 2017, 09:57

Відеосюжет програми «Грані часу»

Протягом 3-6 березня у виставковій залі художнього музею відбулось урочисте нагородження дипломантів та учасників конкурсу «Мальована поезія Сергія Жадана», що відбувся в межах ХІV міського відкритого фестивалю дитячої творчості «Харків – місто добрих надій».

5 березня діти мали чудову нагоду побачити автора віршів, які вони проілюстрували, адже цього дня до музею завітав Сергій Жадан. Він взяв участь у нагородженні учасників дитячого конкурсу, а також прочитав свої вірші з книжки, зробленої ним для доньки. Поки що ця книжка існує в єдиному примірнику, але планується, що наприкінці 2017 року її буде видано друком, а ілюстраціями для неї стануть малюнки, створені дітьми до конкурсу «Мальована поезія Сергія Жадана».

Більше про конкурс та виставку дивіться у відеосюжеті програми «Грані часу»: