Презентація книги «Валентина и Николай Трегубовы» - перенесено!
19 жовтня 2016, 16:43

Увага! У зв’язку з хворобою авторів презентацію книги, що мала відбутися 21 жовтня о 16:00 у Харківському художньому музеї, перенесено!

Час проведення презентації буде повідомлено пізніше.

Книга «Валентина и Николай Трегубовы»

Автори: Л. Карпінська-Романюк та В. Завершинський.

Пропоноване видання присвячено багатому творчому шляху Заслужених діячів мистецтв України, лауреатів Державної премії ім. Т.Г. Шевченко, членів Союзу художників України – Валентини та Миколая Трегубових. Майже півсторіччя вони віддали Коростенському фарфоровому заводу, на якому створювали художні вироби, які не мають аналогів в світі і займають достойне місце у культурному спадку нашої країни.

У книзі на 388 сторінках наводиться більше 600 творів з музейних та приватних колекцій, велика кількість невідомих широкому колу фахівців робіт публікується вперше. Основний текст доповнений повним каталогом скульптурної продукції, виконаної майстрами Коростенського фарфорового заводу.

Видання розраховано на працівників музеїв, колекціонерів, антикварів, поціновувачів декоративно-прикладного мистецтва, усіх, хто цікавиться історією фарфорово-фаянсової промисловості України.

Довідки за тел. (095) 323-92-39