Незабаром відкриття!
19 жовтня 2018, 14:41

25 жовтня о 16:00 відбудеться презентація виставки книжної графіки Володимира Скіпа

Персональна виставка – чудова можливість побачити результати роботивідомого художника широкого профілю (сценографа, художника-постановника телебачення, дизайнера, фотохудожника, графіка, дизайнера музейного простору) в галузі оформлення книги.

Жанровий діапазон творів, проілюстрованих майстром, дуже широкий. У його арсеналі книги сучасних письменників С.Сапеляка, В.Чапая, В.Бондаренко та багатьох інших. Художня мова книжкової графіки Скіпа досить різноманітна, але в той же час характеризується набором властивих автору особливостей. Яскравий, святковий, вигадливий і в той же час ясний і простий, індивідуальний неповторний стиль художника вирізняється гостротою лінійного ритму, тонким відчуттям кольору, заразливим гумором.

В межах виставки заплановано творчі зустрічі та автограф-сесії з автором, читання проілюстрованих творів у виконанні харківських акторів.

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 9 (Виставкова зала Харківського художнього музею)